top of page
FAZZINI38655_20193909.jpg

La Perla Home Ukraine

Слоган: Філософія сімейного щастя…

  • Instagram
  • telegram1
  • Facebook
  • Черный Pinterest Иконка

У 2014 році в результаті партнерства з італійським лідером по виготовленню постільної білизни, фабрикою Fazzini, відомий бренд La Perla представив свою першу колекцію домашнього текстилю класу люкс. La Perla і Fazzini – бренди з багаторічною історією – з глибокою повагою ставляться до традиції Made in Italy, без якої не з’явилося б нової ексклюзивної лінії La Perla Home Collection.

 

Слідом за найбільшими торговими центрами світу, такими як Harrods у Лондоні, La Rinascente в Мілані, тепер і в Україні предстравлени розкішні комплекти постільної білизни, а також покривала, пледи, декоративні подушки, махрові халати і рушники. Компанія невпинно досліджує смаки і потреби клієнтів і доповнює кожну колекцію новими лінію.

Коллеции La Perla Home Collection відрізняються своїм вишуканим стилем завдяки різноманітності кольорової палітри, і таких неповторних деталей, як знамените флорентійське мереживо, яке пришивається і обробляється виключно вручну, при цьому не потребує такого особливого догляду, як хімчистка.

Бренд використовує в своїх колекціях виключно натуральні тканини найвищої якості. Сатин, шовк, бавовна – в комплектах постільної білизни. Кашемір і шерсть – в покривалах і пледах.

bottom of page