top of page

ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА

УМОВИ 
ОПЛАТИ
ТА
ДОСТАВКИ

Всі товари в нашому інтернет-магазині продаються з доставкою. Ми можемо доставити Ваші покупки в будь-який куточок України за Вашим бажанням.

Ви можете вибирати найбільш зручний для вас варіант доставки:

отримання товару в нашому бутіку
доставка у відділення «Нової Пошти» по Україні;
адресна доставка по всій Україні.


Будь ласка, при отриманні товару у відділенні Нової Пошти або при адресній доставці перевірте його на наявність усіх комплектуючих та відсутність дефектів.

 

Оплата готівкою можлива при покупці в Києві, і в відділеннях «Нової Пошти». Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Також ви можете обрати оплату онлайн за допомогою доступних на сайті платіжних систем (відповідно до умов цих платіжних систем).

УМОВИ
ЗАМІНИ 
ТА ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ

Обміну та поверненню не підлягають (Постанова Уряду № 172 від 19 березня 1994): парфюмерно-косметичні, перо-пухові, панчішно-шкарпеткові вироби, устілки для взуття, рукавички, білизна натільна, купальники, піжами, халати і нічні сорочки, друковані видання, ювелірні прикраси, аксесуари для волосся.

Ми не приймаємо до повернення речі, які не відповідають правилам повернення, визначеним у законі України “Про захист прав споживачів”. Такі речі будуть відправлені назад покупцеві.

bottom of page